Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
04.04.2019
552
0

Правоохоронці підвели підсумки роботи на виборах

Поліція Херсонщини готується до другого туру виборів Президента

Правоохоронці підвели підсумки роботи під час І туру виборів Президента України. Минулося без грубих порушень завдяки чіткій роботі всіх правоохоронних структур. Про це 3 квітня заявив начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков на брифінгу.

За словами Артура Мєрікова, другий тиждень поспіль весь особовий склад поліції області несе службу в посиленому режимі. Понад 2000 правоохоронців несли службу на 773-х  виборчих дільницях. П’ять кружних виборчих комісій перебували під цілодобовою охороною поліцейських спецпідрозділів. За порядком на вулицях слідкували 670 працівників поліції та військовослужбовців.

-      Безпосередньо у день виборів поліція оперативно, чітко та ефективно реагувала на всі події і повідомлення громадян. 31 березня ми зареєстрували 51 повідомлення, пов’язане з порушеннями виборчого процесу. Найбільше їх сталося у Херсоні, Новій Каховці та Каховці. Факти, пов'язані, здебільшого, з відсутністю громадян у списках виборців, невідповідністю списків, пошкодженням бюлетенів та незаконною агітацією, - повідомив генерал поліції третього рангу Артур Мєріков. - Відкрите одне кримінальне провадження за незаконне знищення виборчої документації та складено 3 адміністративні матеріали. Грубих порушень чи провокацій, які могли б вплинути на хід виборчого процесу, поліція не допустила.

 

Мєріков завірив, що під час ІІ туру виборів працівники поліції готові до будь-якого розвитку подій і зможуть протидіяти порушенням, в тому числі спробам зірвати процес голосування. Ми забезпечимо спокій і безпеку на виборчих дільницях.

 

Відділ комунікації Національної поліції Херсонської області

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину