Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
04.10.2019
455
0

Поліцейських навчали як правильно спілкуватися в стресових ситуаціях

Поліцейських навчали як правильно спілкуватися в стресових ситуаціях
Психологи главку поліції Херсонщини провели тренінг «Взаємодія та ефективна комунікація в стресових ситуаціях» для поліцейських, які проходять навчання в тренінговому центрі відомства, інформує відділ комунікації поліції області,- передає ПІК.
Під час заняття поліцейські навчились встановлювати і підтримувати контакт з колегами, працювати в команді, усвідомлювати та долати комунікативні бар'єри, а також спілкуватись у різних ситуаціях та швидко приймати  рішення.
Також кожен з учасників мав можливість отримати оцінку своєї поведінки, порівняти себе з оточуючими та скоригувати своє спілкування в майбутніх реальних ситуаціях.
- Спілкування між людьми – надзвичайно складний процес, - зазначив начальник відділу психологічного забезпечення поліції Херсонщини Сергій Дячук. - Даний тренінг надав його учасникам більші можливості для пошуку найефективніших форм взаємодії одне з одним, а також вчить не боятися поразки. Навіть допускаючи помилки під час штучно створеної ситуації спілкування, людина навчається контролювати себе і знаходити правильне рішення у житті та під час несення служби.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину