Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
07.12.2020
638
0

Поліцейські розшукали 16-річну дівчину, яка зникла у Каховці

Поліцейські розшукали 16-річну дівчину, яка зникла у Каховці
Повідомлення про зникнення у місті Каховка 16-річної учениці надійшло зранку в поліцію від вихователя навчального закладу. Вона розповіла, що дівчина-сирота ввечері пішла гуляти і до ранку не повернулась у заклад. Дічина втікала не вперше.
 
На розшук дівчини орієнтували весь особовий склад Каховського відділу поліції, були створені спільні пошукові групи. Правоохоронці поспілкувалися з друзями зниклої, але підлітки не знали де вона перебуває. Поліцейські патрулювали місто для її розшуку та встанволювали з ким в останнє спілкувалась дівчина. Наступного дня один з друзів зниклої повідомив поліції, що неповнолітня разом з декількома повнолітніми друзями винаймає квартиру. Під час перевірки ця інформація підтвердилася. Під час розмови з поліцейськими дівчина пояснила, що вона хоче більше спілкуватись з дорослими знайомими, а життя у виховному закладі їй не подобається, тому вона вирішила винайняти квартиру на гроші друзів.
 
Ювенальні поліцейські привезли неповнолітню до місця проживання та провели з нею профілактичну бесіду для недопущення подібних вчинків у майбутньому.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину