Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
15.09.2019
469
0

Поліцейські продовжують виявляти факти незаконної порубки лісу та видобутку піску

Поліцейські продовжують виявляти факти незаконної порубки лісу та видобутку піску

За шість тижнів працівники поліції Херсонщини перевірили 75 фактів, пов’язаних з обігом деревини, з них 35 інформацій про незаконну порубку лісових насаджень. Поліцейські перевірили 40 транспортних засобів, які перевозили лісоматеріали,- передає ПІК.

За фактами, які підтверджують незаконний обіг деревини, поліція відкрила 21 кримінальне провадження за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», за іншими фактами проводиться перевірка. За цей період поліцейські вилучили у браконьєрів 9 автомобілів, 4 причепи та 4 бензопили.

 Працівники поліції продовжують здійснювати контроль за користуванням надрами. Упродовж шести тижнів поліцейські виявили 8 автомобілів з піском та перевірили законність перевезення вантажу. У Скадовському районі поліцейські виявили чоловіка, який завантажував у причеп трактора пісок. Необхідних документів він не надав, тож трактор з причепом були вилучені. За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.240 Кримінального кодексу України «Порушення правил охорони або використання надр». Проводиться перевірка. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину