Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
23.10.2019
763
0

Поліцейські південного регіону отримали 37 нових службових авто

Поліцейські південного регіону отримали 37 нових службових авто

 

У Херсоні на центральній площі патрульні Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Одеської областей та Автономної республіки Крим та м. Севастополь отримали 37 нових автомобілів.

Зокрема, автопарк Управління патрульної поліції Херсонщини поповнився чотирма новенькими «Skoda Rapid», відділу патрульної поліції Автономної республіки Крим та м. Севастополь – двома. Всі авто придбані за кошти державного бюджету.

Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков подякував підлеглим за сумлінну службу і професіоналізм, а також вручив нагороди і відзнаки кращим патрульним поліцейським.

«Перед вами в строю стоять співробітники патрульної поліції, які кожного дня несуть службу з ризиком за своє життя. Серед них є люди, які врятували життя, які затримали особливо небезпечних злочинців, які несуть свою службу з гідністю та честю», – зазначив Євгеній Жуков.

Очільник області Юрій Гусєв зазначив, що це велика честь - вітати на Херсонщині видатного кіборга 79 бригади Євгенія Жукова. Він подякував військовим за службу на сході і патрульним за їх службу в містах України.

«Як в 2014 році військові стали першими на захист нашої держави, так і зараз, ви, патрульні поліцейські, стоїте на захисті безпеки кожного громадянина в кожному місті нашої рідної країни. Я хочу подякувати вам за вашу службу, подякувати за мирне небо над Херсонщиною. Дякую кожному поліцейському, який стоїть на варті безпеки і миру в наших містах», – наголосив Юрій Гусєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину