Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
02.05.2019
947
0

Поліцейські перевіряють розважальні заклади на наявність неповнолітніх у нічний час

Поліцейські перевіряють розважальні заклади на наявність неповнолітніх у нічний час

З початку року на Херсонщині ювенальні поліцейські виявили 10 фактів перебування дітей у розважальних закладах в нічний час. Про це повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько, передає ПІК

Власники закладів притягнуті до адміністративної відповідальності згідно зі ст.180-1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також за чотири місяці поліцейські виявили 53 факти продажу неповнолітнім пива, алкогольних напоїв і тютюнових виробів. На недобросовісних продавців накладено штрафи в сумі понад 15 тисяч гривень, а на п’ятьох власників закладів накладено штрафи в сумі понад 30 тисяч гривень. Крім того, ювенальні поліцейські направили подання до фіскальної служби щодо позбавлення підприємців ліцензій.

Останній рейд ювенальних поліцейських відбувся у Каховці. Після 22:00 години вони вирушили в рейд по кафе та розважальним закладам міста Каховка, де перевіряли наявність там підлітків до 16 років. В ході рейду порушень не виявлено, а з адміністрацією закладів поліцейські провели профілактичні бесіди щодо недопущення в нічний час хлопців та дівчат, які не досягли 16-річного віку. Також власникам цих закладів нагадали про адміністративну відповідальність за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюнових виробів. 

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину