Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
18.08.2020
312
0

Поліцейські перевіряють дотримання мисливцями законодавства

Поліцейські перевіряють дотримання мисливцями законодавства
З 15 серпня на території Херсонської області відкрився сезон полювання на пернату дичину. Поліцейські у складі мобільних груп розпочали проводити рейди у мисливських господарствах. Вони перевіряють наявність дозвільних документів, справність зброї, вживають заходів  щодо попередження  браконьєрства і нещасних випадків.
 
По всій Херсонській області відбуваються перевірки, до яких залучені інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та інші співробітники територіальних підрозділів поліції. Правоохоронці перевіряють дотримання мисливцями правил безпечного поводження зі зброєю та  природоохоронного законодавства.
 
Поліцейські проводять роз'яснювальну роботу з мисливцями та працівниками мисливських угідь, нагадують про правила полювання та поводження зі зброєю, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за їх порушення.
 
Також наполягаємо на неухильному дотриманні п.4.29 Положення «Про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань», яким категорично забороняється  перед  полюванням і під час його проведення вживати спиртні напої. Адже перебування на полюванні в нетверезому стані зазвичай призводить до лави підсудних замість отримання бажаного результату від влучного пострілу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину