Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
01.08.2018
1532
0

Поліцейські опитали 250 жителів Таврійського мікрорайону, розслідуючи напад на Катерину Гандзюк

Поліцейські опитали 250 жителів Таврійського мікрорайону, розслідуючи напад на Катерину Гандзюк

Сьогодні у Херсоні відбувся брифінг за участю заступника начальника поліції області Миколи Вербицького та начальника Херсонського міського відділу поліції Олександра Говоруна щодо розслідування нападу на чиновницю херсонської міської ради Катерину Гандзюк, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

«З  метою встановлення свідків та очевидців події проведено загальне відпрацювання місця події, мікрорайону Таврійський, побудинковий та поквартирний обхід. На теперішній час опитали жителів 250 квартир 10 будинків, які розташовані в районі вчинення злочину», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що відпрацьовуються торгівельні заклади, підприємства та організації для встановлення камер відеоспостереження. На даний час встановлено 14 відеокамер, з 10 з них вже знята інформація.

«У слідства є версія, що злочинець міг бути не один, у нього могли бути спільники, які можливо чекали на автомобілі. Та саме таким чином вони могли зникнути з місця вчинення злочину», – повідомляють у поліції.

Нагадаємо, поліція перекваліфікувала статтю, за якою відкрите кримінальне провадження про напад на радницю Херсонського міського голови та в.о. керуючого апарату міськради Катерину Гандзюк. Розслідуватимуть вже не хуліганство, а "Умисні тяжкі тілесні ушкодження, вчинені з метою залякування потерпілого" (ч. 2 ст. 121 КК України).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину