Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
21.11.2020
531
0

Поліцейські нагадують громадянам про дотримання обмежень під час «карантину вихідного дня»

Поліцейські нагадують громадянам про дотримання обмежень під час «карантину вихідного дня»

Поліція Херсонщини нагадує громадянам, що в країні триває «карантин вихідного дня». У зв’язку з поширення хвороби COVID-19 на Херсонщині, поліцейські будуть проводити рейди та перевіряти усі заклади, які працюватимуть всупереч карантинних обмежень.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Ярослава Шанька, у вихідні дні поліцейські будуть проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу з власниками кафе, барів, ресторанів та інших закладів торгівлі і громадського харчування, реагувати на кожне повідомлення про порушення карантину. На громадян, які будуть нехтувати «масочним режимом»,  будуть складені адміністративні протоколи.

Нагадаємо, що від завтра вступає в силу Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

Тобто, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, — тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину