Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
12.10.2017
1097
0

Поліцейські інструктори з Канади та ЄС навчають колег з Херсонщини

Поліцейські інструктори з Канади та ЄС навчають колег з Херсонщини (фото)

У Херсоні іноземні інструктори з особистої безпеки проводять курс тренінгів для поліцейських. Навчання проводять на  базі Херсонського факультету Одеського держуніверситету внутрішніх справ.

Про це ПІК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Кожен кадет стане сертифікованим інструктором і  зможе сам  навчати особовий склад поліції.

У складі коучів з Канади, Ірландії, Швеції і Польщі прибули 6 кваліфікованих іноземних поліцейських експертів і 3 перекладачі. Херсон став восьмим містом, де проводять подібні навчання. У них беруть участь 20 поліцейських – представники кожного територіального підрозділу поліції області.

Заняття проходять в спеціально обладнаних аудиторіях і приміщеннях для проведення тренувань. У курс навчання входить тактика самозахисту, тактика ведення бою, відпрацювання основ патрулювання, перевірка транспортних засобів, виконання поліцейських сценаріїв.

Основна увага в навчанні майбутніх інструкторів приділяється алгоритму дій у різних змодельованих ситуаціях. Кадети вчаться прораховувати усі можливі варіанти дій зловмисників заздалегідь, оцінювати ризики і застосовувати навички, отримані під час тренінгів.

Кожен тиждень кадети будуть здавати іспити. Наприкінці навчання вони отримають сертифікати та зможуть на високому європейському рівні навчати своїх колег.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину