Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
25.06.2020
732
0

Поліцейські Херсонщини продовжують контроль за дотриманням карантинних обмежень

Поліцейські Херсонщини продовжують контроль за дотриманням карантинних обмежень
За інформацією МОЗ України, основна причина зростання захворюваності на COVID-19 - порушення громадянами заходів профілактики. Для недопущення погіршення епідемічної ситуації в Херсонській області, поліцейські посилили контроль за дотриманням карантинних заходів.
 
Поліцейські, у межах наданих їм повноважень, забезпечують виконання необхідних профілактичних, карантинних заходів і наголошують громадянам та суб'єктам господарювання на суворому дотриманні встановлених обмежень. На території області спільні рейдові групи патрулюють громадські місця, перевіряють дотримання правил карантину громадянами, що знаходяться на самоізоляції, протидіють торгівлі у невстановлених місцях, перевіряють розважальні заклади з метою недопущення порушення ними правил карантину. На території курортних районів Херсонщини рейдові групи будуть контролювати дотримання карантинних норм громадянами, які відвідуватимуть пляжі та бази відпочинку.
 
Зазначимо, що з початку карантинних заходів поліцейські області склали 747 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них: 362 – за порушення умов обсервації, 26 – за порушення умов самоізоляції, 126 – у сфері здійснення торгівлі, 53 – на перевізників та 180 – на інших фізичних осіб.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину