Pik
Сьогодні, 08 Июля 2020
20.03.2016
333
0

Поки в Україні є такі люди, як херсонець Борис Павлович, ми непереможні!

Поки в Україні є такі люди, як херсонець Борис Павлович, ми непереможні!

Херсонський Центр допомоги військовим на власній сторінці у Фейсбук регулярно звітує про свою роботу.

Неодмінні атрибути цих міні-звітів - наше «Слава Україні!» і практично завжди подяки небайдужим городянам і організаціям, які не залишаються осторонь.

«Друзі, дякуємо Вам усім за допомогу нашим воїнам: бібліотеці для юнацтва №23 ім. І.Багряного за художні книги для наших бійців на передовій та за 3 мішки пластмасових кришечок; ХПЛ харчової промисловості за 2 мобільних телефони б/у для військових та за кришечки; обласному ліцею журналістики і правознавства - за кришечки».

Є у центра постійний помічник херсонець Борис Павлович - одягнена далеко не від кутюр, скромної вдачі, але яка чуйна, небайдужа людина.

Поки такі є серед нас, ми не переможні!

«Це наш славний патріот Борис Павлович, який дуже допомагає нам у доставці посилок нашим бійцям та у здачі зібраних кришечок фірмі "Овес".
Цього разу він приніс грошову допомогу в розмірі 1000 грн. для наших воїнів, які перебувають на лікуванні в Херсонському шпиталі.
Зокрема Сергію, в якого багато поранень і контузія. До того ж, зараз і дитинка Сергія захворіла та лікується в дитячій обласній лікарні, і дружина теж хвора. Тому ці кошти були досить доречні.

Дуже дякуємо Вам, Борисе Павловичу та Любов Євгеніївно, за Ваші щедрі серця та допомогу», - пишуть волонтери.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину