Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
17.05.2016
124
0

Поки одні перевізники Херсонщини шукають можливості, інші – відмовки

Поки одні перевізники, такі як ТОВ СП "ЯМАК, вишукують можливість за рахунок підприємства перевозити пільговиків, інші ці категорії продовжують "не помічати"

На своїй сторінці в фейсбук координатор центру допомоги учасникам АТО Наталя Возаловська розповідає, що деякі перевізники, не дивлячись на всі домовленості, продовжують ігонорувати права учасників АТО і вимагати з них оплату за проїзд.

"Вже кілька днів зранку до ночі телефонують учасники АТО зі скаргами про відмову водіїв перевозити їх за пільговими квитками.

Тобто, каси продають "нульові" квитки, а водії вимагають оплачувати проїзд. Всі перевізники обіцяли перевозити безкоштовно учасників АТО і ще кілька категорій.

Майже на всіх маршрутах так і роблять, і тільки водії ПраТ "Херсонське АТП16527" та "Іскора" не визнають учасників АТО. Є закон, який ніхто не відміняв, є домовленість ОДА з перевізниками про надання послуг кільком категоріям пільговиків безкоштовно, поки органи місцевого самоврядування не виділять кошти та не заключать договори про бюджетне відшкодування.

Керівництво АТП пишуть про компенсацію збитків автомобільним перевізникам. Я завжди думала, що знаю різницю між збитками та прибутком.

Тому у мене й питання, які збитки наносять учасники АТО, ті, хто захищали тих самих водіїв, перевізників з їх сім"ями, щоб ворог не добрався до Херсонщини, та дали їм можливість спокійно спати і працювати?

Чи може справа все-таки у втраті прибутків? Скільки ж вони заробили б, якби, не доведи Господи, ворог дійшов до нас?", - запитує Наталія Возаловська.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину