Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
07.09.2018
561
0

"Поетична шафа" відкриває новий сезон

"Поетична шафа" відкриває новий сезон

9-го вересня стартує четвертий сезон "Поетичної шафи". Поети, прозаїки, співати та музиканти з Херсона й області зберуться у smart cafe SHKAF, щоб поділитися своїми напрацюваннями та послухати інших.

"Я поринула в етнічне і створила свій варіант відомих образів. Чекайте на перформанс, буде емоційно", - анонсувала свій виступ херсонська поетеса Вікторія Концева.

У рамках заходу письменники змагатимуться у творчому батлі, писатимуть експромти та "безкінечний вірш". Також заплановані виставки книг і "Підвішених рядків" з творами сучасних майстрів слова.

"Ми плануємо замінити картини на фотографії шафовців.Тож, у кого є бажання, приносьте у неділю знімки з вами із "Шафи" або ж просто зроблені власноруч. І ви також станете частиною нашої творчої виставки", - повідомили організатори.

Новий сезон "Поетичної шафи" відкриють у неділю, 9 вересня, у smart cafe SHKAF.

До слова, захід проходить за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації "ФРІ", Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша та Креативної майстерні "Слон".

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину