Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
18.06.2020
560
0

Поети та рокери святкуватимуть День молоді на "Шафа Фесті"

Поети та рокери святкуватимуть День молоді на "Шафа Фесті"

День молоді у Херсоні обіцяє бути творчим. Уже третій рік поспіль з нагоди свята поети, прозаїки, співаки та музиканти збираються на "Шафа!Фест". Цього разу захід припадає ще й на День Конституції України.

"Поезія, проза, жива музика..... Буде все: від класики до року! Проведемо батл за новими правилами – змагатимуться два автори Дмітрій Плотніков та Артем Мельниченко. Окрім того, виступатимуть 7 письменників, 2 барди, акустичні та рок-гурти", – анонсують організатори.

На фестивалі можна буде почути херсонські колективи "Нефеншуй", "Status Vera", "Матроси Криголама", "Windmusic" і "Скифы".

"Ми брали участь у найпершому "Шафа!Фесті" – було атмосферно. Тому вирішили й надалі долучатися. Люди приходять сюди поділитися своєю творчістю, поспілкуватися одне з одним та просто відпочити. Тут завжди панує родинна атмосфера. І ми, музиканти, насолоджуємось гарною поезією, а після – кайфуємо від року", - каже соліст та засновник гурту "Скифы" Олег Зубенко.

Вперше на "Шафа!Фест" приїдуть гості з Миколаєва – гурт "Крылья". Існує він із 2004-го. За плечами колективу – виступи на всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Зокрема, "Чайка" у Києві, "Нашестя" та інші. "Крылья" будуть хедлайнерами вечора!

Захід відбудеться у неділю, 28 червня, в "Urban CAD". Початок – о 17:00. Вхід – вільний!

Слідкуйте за проектом: https://www.facebook.com/events/881307152383496/

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину