Pik
Сьогодні, 18 серпень 2018
05.03.2018
779
0

Подорож до адміністративної межі з Кримом – про ложку "дьогтю"

Подорож до адміністративної межі з Кримом – ложка "дьогтю"

Чи стане популярною подорож потягом до станції Вадим на Херсонщині для мешканців Криму?

Денис Чистіков, завідувач Сектору в Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, розповів у Фейсбук про подорож потягом до станції Вадим та порахував, як наразі вигідніше подорожувати і що потрібно змінити, передає ПІК.

"З 1 березня з міст Києва та Харькова до станції Вадим (КПВВ "Каланчак"/КПВВ "Чаплинка") фактично можна доїхати на потязі з нетривалою пересадкою у м.Херсон. Це є гарною новиною для мешканців Криму. Однак, як завжди є ложка "дьогтю", - написав він.

"Для збереження власних прибутків, доїхати від ст. Вадим до КПВВ або у зворотній бік можна, вгадайте за скільки?! - 150 грн. Тоді, як маршрутне таксі з КПВВ до м. Херсон коштує ... 200 грн. При цьому, ще вартість квитка потягу становить 28 грн. В сумі дорога до Херсону складає 178 грн", - порахував Денис Чистіков.

Внаслідок цього, наразі мешканці Криму фінансово не виграють від нового відкритого маршруту, а також в дорозі від КПВВ до Херсону, чи навпаки вони перебувають на годину менше, в порівнянні з потягом. На жаль, ситуація на КПВВ з перевізниками створює всі умови, щоб перешкодити запуску нового маршруту через ст. Вадим. У зв'язку з цим, з Херсону до КПВВ через станцію Вадим їхало аж 3 людини, а з КПВВ до Херсону тим же потягом аж 2 людини (на 4 вагони-плацкарти).

"З метою популяризації вказаного маршруту треба як можна скоріше запускати регулярні автобуси між ст. Вадим та КПВВ. Крім того, на вулиці був дощ, а вокзал на станції Вадим був зачинений, хоч просторий та гарний. Чекаємо на відкриття автобусного маршруту між КПВВ та станцією!", - написав Денис Чистіков.

 

28576850_578556472483821_1266514497090272587_n

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину