Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
04.09.2014
135
0

Податковий борг комунальних підприємств області до бюджетів усіх рівнів - більше 22 мільйонів гривень

Податковий борг комунальних підприємств області до бюджетів усіх рівнів - більше 22 мільйонів гривень

На теперішній час податковий борг комунальних підприємств області до державного бюджету складає 14,6 млн. грн., а до бюджетів усіх рівнів близько 22,1 млн. грн.

Про це "ПІК" повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів в області.

Питома вага податкового боргу комунальних підприємств у загальній сумі податкового боргу всіх платників податків області до бюджетів усіх рівнів становить 5,5 відсотка.
Розміри податкового боргу за окремими підприємствами складають мільйони гривен. Серед найкрупніших боржників перед бюджетом такі комунальні підприємства: КП «ВУВКГ» - 7 млн. грн., МКП «Херсонтеплокомуненерго» -2 млн. грн., КП «Таврійський» - 1,8 млн. грн., КП «Котельщик» - 1,6 млн.грн, КП «Наш дім» - 1,1 млн.грн.
Тільки за картками особових рахунків міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства», станом на 03.09.2014 обліковується загальний податковий борг на суму 7 млн. грн. А до бюджету м. Херсона підприємство заборгувало 1,6 млн. грн. Також цей боржник має непогашену заборгованість по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду України у сумі 1,4 млн. грн.
За позовною заявою ДПІ у м. Херсоні, Херсонським окружним адміністративним судом було прийнято рішення про погашення боргу за рахунок коштів цього підприємства-боржника, що перебувають на його розрахункових рахунках. Частина коштів була безспірно списана з рахунків боржника, уточнили у прес-службі головного управління Міндоходів в області.

Як повідомляв "ПІК". на вчорашній прес-конференції мер Херсона заявив, що арешт банківських рахунків міськводоканалу негативно позначиться на його фінансовому стані, на виплаті зарплати працівникам підприємства. "Це розхитує ситуацію у місті", - сказав мер.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину