Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
02.12.2019
731
0

Податкові аферисти знову шукають «жертву»

Податкові аферисти знову шукають «жертву»

Днями «податкові аферисти» вже вкотре намагалися виманити кошти у херсонських бізнесменів. Зокрема, керівнику одного із підприємств обласного центру зателефонував невідомий, який відразу почав діяти за старим, відпрацьованим сценарієм. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Абонент телефонного номеру 050-650-14-40 відрекомендувалася начальником податкової інспекції та почав бідкатися, що чекає на київських ревізорів. Для залагодження справи потрібні немалі фінанси і, вже традиційно й доволі прозаїчно, попрохав надати йому N-ну суму коштів.

Ця історія закінчилася хепі-ендом, бізнесмен не повівся на провокацію. Однак випадки подібних шахрайських дій на Херсонщині є непоодинокими і не всі вони мають такий фінал.

Тож бізнесмени, аби уберегтися від фінансових втрат перш за все будьте обачними. Не залишайте жодного шансу шахраям скористатись вашою добротою та довірливістю.

Про випадки вимагання грошових коштів, або вчинення інших неправомірних дій повідомляйте місцеві органи Національної поліції за номером телефону 102.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину