Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
30.07.2019
608
0

«Податкові» аферисти не зупиняються: зафіксовано нові махінації

«Податкові» аферисти не зупиняються: зафіксовано нові махінації

Протягом останніх двох днів у Бериславському районі активізувалися «податкові» шахраї. Про це повідомили спеціалісти Бериславської державної податкової інспекції Бериславського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. П’ятьом фізичним-особам – підприємцям надходили повідомлення від телефонних аферистів, які вимагали кошти для улагодження питань стосовно запланованих перевірок їх підприємницької діяльності. Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Платників податків вводили в оману, представляючись фіктивними іменами посадових осіб державної податкової інспекції. Для позитивного розв'язання питання підприємцям пропонували сплачувати грошову винагороду. Злодії використовували контактні номери телефону: 0996779883; 0953440873. Переказувати кошти вимагали на номер карткового рахунку 4149499125425254.

Нагадуємо: дзвінки від «псевдоподатківців» і раніше неодноразово фіксувалися в Херсонській області. Лише протягом липня 2019 року зафіксовано три факти шахрайства у різних районах. Такі злочини відрізнялися лише номерами телефонів аферистів, рахунками банківських установ та причиною вимагання чи прохання коштів.

Платники податків, пам’ятайте, що фінансова безпека ваших родин залежить від вас. Лише пильність, обачність і обережність збереже вас від фінансових втрат і моральних потрясінь.

Якщо ви потрапили на гачок аферистів, або вас намагалися втягнути у хитросплетені шахрайські схеми, якнайшвидше повідомте співробітників поліції за телефоном 102. Не дайте себе ошукати!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину