Pik
Сьогодні, 24 серпень 2019
04.09.2014
135
0

Податківці кажуть, що міська влада Херсона не повинна провокувати обурення суспільства

Податківці кажуть, що міська влада Херсона не повинна провокувати обурення суспільства

Херсонська міськрада є органом управління МКП «ВУВКГ» та згідно з вимогами чинного законодавства повинна приймати участь в вирішенні питання погашення боргів цього комунального підприємства, а не чинити дії, які провокують обурення суспільства по відношенню до органів державної влади, які в сучасних складних умовах забезпечують наповнення бюджетів всіх рівнів.
Таку думку сьогодні оприлюднила прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області, передає "ПІК".

Як раніше повідомлялося, на теперішній час податковий борг комунальних підприємств області до державного бюджету складає 14,6 млн. грн., а до бюджетів усіх рівнів близько 22,1 млн. грн. Серед найкрупніших боржників перед бюджетом, зокрема, міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» (КП «ВУВКГ») - 7 млн. грн.
За позовною заявою ДПІ у м. Херсоні, Херсонським окружним адмінсудом було прийнято рішення про погашення боргу за рахунок коштів боржника, що перебувають на його розрахункових рахунках. Частина коштів була безспірно списана з рахунків боржника, відзначають податківці.
«Вивести «комунальників» із боржників, застосовуючи тільки так звані «податкові» заходи, неможливо. Тут необхідна підтримка органів місцевої влади всіх рівнів», - прокоментував ситуацію в.о.начальника Головного управління Міндоходів у Херсонській області Віталій Лазарєв.
Як раніше повідомляв «ПІК», на вчорашній прес-конференції мер Херсона заявив, що арешт банківських рахунків міськводоканалу негативно позначиться на його фінансовому стані, на виплаті зарплати працівникам підприємства. "Це розхитує ситуацію у місті", - сказав мер.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину