Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
09.11.2018
2045
0

Поданий позов про скасування нового тарифу на маршрутки у Херсоні

Поданий позов про скасування нового тарифу на маршрутки у Херсоні

Поданий позов про скасування нового тарифу на маршрутки у Херсоні. Про це повідомив у Фейсбук депутат міської ради та адвокат Дмитро Ільченко, передає ПІК.

«Позов про скасування нового тарифу на маршрутки поданий», - відзначив він. Він згадав перипетії навколо  підвищення вартості проїзду, що відбувалися у 2017 році і відзначив, тоді боротьба була успішною, бо під час "протягування" питання підвищення тарифу була порушена процедура

«Вони вирішили, що мають право встановлювати тарифи просто так, ще й сховавшись від громадськості за процедурою «письмового голосування» Тоді ми перемогли їх - об'єднавши зусилля всієї громади Херсона. Сьогодні ситуація дещо складніша - процедура була, по більшій частині, дотримана. Є резолюція громадських слухань, є процедура публічного обговорення проекту. Саме засідання виконкому пройшло публічно», - написав Ільченко.

Проте він зазначає – порушення все ж.

«Порушення, звичайно ж, є. Так обговорювали ми рішення, де новий тариф буде тільки у тих маршруток, які встановлять трекери. А в прийнятому рішенні ця норма зникла. Мер обіцяв, що все, що написано в резолюції громадських слухань, стане частиною прийнятого рішення - і, як виявилося, збрехав. Саме голосування на виконкомі викликає серйозні питання. Я так і не зміг знайти 15 голосів "За", озвучених мером.

Крім того, нам ще й нахабно збрехали щодо закупівлі нових маршруток. Так в пояснювальній записці зазначено, що 6,96 грн. собівартість проїзду. А тариф - 6 грн. Відповідно, нові маршрутки вони закуповувати не будуть - адже тариф нижче собівартості.

Знову таки, змінився закон - тепер суд може зупинити рішення негайно тільки при наявності «очевидних доказів його протиправності» - це дуже висока планка, яку досягти вкрай складно.

З цього перемогти цього разу буде набагато складніше. Проте я вирішив спробувати. Чекаємо відкриття провадження», - написав Ільченко.

 Читайте також: 

Громадський транспорт у Херсоні: коли буде по 8 гривень?

Підвищення проїзду у маршрутках Херсона: що обіцяє влада

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину