Pik
Сьогодні, 19 Февраля 2019
27.07.2018
559
0

Почесне консульство Республіки Корея базуватиметься у Херсоні

Почесне консульство Республіки Корея базуватиметься у Херсоні

Почесне консульство Республіки Корея базуватиметься у Херсоні за адресою: вул. Лютеранська,27, оф.401.

Про це  повідомляє прес-служба ОДА з посиланням на  зустріч керівництва Херсонської області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу та Консулом Посольства Республіки Корея паном Шин Кю Хо, що відбулася 27 липня передає ПІК .

Серед присутніх на заході були радник відділу прийому офіційних делегацій департаменту державного протоколу МЗС Сергій Гуменюк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, генеральний директор компанії «Віндкрафт Україна», Почесний консул Королівства Швеції в м.Каховка Карл Стурен, Президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова та інші.

Почесний консул Республіки Корея у м.Херсон - Микола Баграєв

У рамках засідання було представлено Почесного консула Республіки Корея у м.Херсон – Миколу Баграєва.

«Враховуючи те, що моя діяльність була пов’язана з Херсонщиною, ми з паном Послом вирішили, що саме Херсонщина для нас є пріоритетною. Метою почесного консульства ми визначаємо налагодження ділових, культурних та туристичних зав’язків. З іншої сторони це буде комунікацією для бізнесу, залучення інвестицій. Ми хочемо, аби корейські компанії заходили у наш регіон», - пояснив Почесний консул Республіки Корея у м.Херсон Микола Баграєв.

Важливо, що компетенція Консульства поширюється не тільки на Херсонську область, але й на Дніпропетровську та Запорізьку.

Це гарний знак для бізнесу

«Перш за все, це гарний знак для бізнесу. І задача консульства полягає в тому, щоб просувати херсонських товаровиробників на корейські ринки й навпаки», - відзначив голова ОДА Андрій Гордєєв.

Він вважає, що співпраця буде ефективною, зокрема, в альтернативній енергетиці, машинобудуванні та сільському господарстві.

«Консульство – своєрідний майданчик для налагодження співпраці. І за той час, поки його тут не було, ми багато втратили. Але ми довіряємо патріотизму, який проявляють представники влади Херсонщини, і налаштовані працювати на благо регіону та корейської діаспори в області. У нас є багато перспективних проектів для співробітництва, зокрема у сільськогосподарській сфері», - сказав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу

Після офіційної частини усі присутні взяли участь у відкритті Почесного консульства республіки Кореї у Херсонській, Дніпропетровській та Запорізьких областях. Працюватиме Консульство за адресою: вул. Лютеранська,27, оф.401.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину