Pik
Сьогодні, 18 серпень 2019
18.09.2014
114
0

Поблизу Херсона збудують великий тюремний комплекс

Поблизу Херсона збудують великий тюремний комплекс

Великий тюремний комплекс, що об'єднає у собі Херсонський слідчий ізолятор та кілька виправних колоній Херсонської та Миколаївської областей, збудують на території Херсонської міської ради поблизу селища Жовтневе.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив у середу журналістам голова Херсонської ОДА Андрій Путілов під час відвідання Херсонського слідчого ізолятору та розташованої поряд виправної колонії №61 управління ДПтСУ в Херсонській області.

"У мене стоїть завдання: винести цю тюрму за територію Херсона, у район селища Жовтневе. Там є вільна територія близько 44 гектарів, де будуть об'єднані усі тюрми. У тому числі, не тільки ця колонія, але й ще 7-а колонія (Голопристанська виправна колонія - Ред.) та будуть деякі колонії з Миколаївської області. Усі вони будуть об'єднані в одну колонію. У такий спосіб буде вирішено завдання державного рівня. Я, як голова облдержадміністрації, працюватиму над цим проектом. У центрі Херсона тюрми бути не повинно", - розповів А.Путілов.

За його словами, для реалізації такого проекту облдержадміністрація розраховуватиме не лише на державні кошти, а й на кошти інвесторів, знайде бізнесменів, які допоможуть вирішити проблему. Адже нинішній тюремний комплекс у складі Херсонських СІЗО та виправної колонії №61 - це 5 гектарів землі у центрі Херсона та історичні будівлі цих закладів, які споруджені за доби заснування міста, і яким вже 230 років. Адже ця тюрма зводилася разом із першими будівлями Херсона. "Сюди можна водити екскурсії, там можуть бути музеї, ресторани. Це буде туристична принада нашого міста", - сказав губернатор.

Разом з тим, як запевнив журналістів начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області Володимир Пінькас, будівництво нового тюремного комплексу у селищі Жовтневе, про який мова вже йде протягом останніх років, наразі вже є вирішеним питанням. "Процес пішов. І у нас є повна впевненість у тому, що це буде зроблено. Тому що єпідтримка наших депутатів, підтримка губернатора, і цими питаннями займається на даний момент впритул Пенітенціарна служба України. Ми отримали офіційну відповідь, що ми включені до бюджету (України - Ред.) на 2015 рік", - розповів головний пенітенціарій області.

Довідково. У виправній колонії №61 управління ДПтСУ в Херсонській області утримуються засуджені, хворі на активну форму туберкульозу. На її території розташована туберкульозна лікарня. А в Голопристанській виправній колонії №7 управління ДПтСУ в Херсонській області знаходиться міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину