Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
01.09.2017
1015
0

Що обговорювали на нараді у Представництві Президента України в АРК

Поблизу КПВВ на Херсонщині хочуть створити "єдине вікно" для кримчан

Врегулювання ситуації з документами, які мають надавати громадяни України – мешканці Криму,  коли замовляють паспорти, «посередники», що заробляють на адмінпослугах і створення поблизу КПВВ на адмінлінії офісів за принципом «єдиного вікна» - все це  обговорили під час робочої наради у Представництві Президента України в АРК.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на офіційну сторінку Представництва у Фейсбук.

Читайте також: Президент призначив Бориса Бабіна Постійним Представником в Криму 

У нараді взяли участь перший заступник начальника Головного управління СБУ в АРК Володимир Хмель, заступник прокурора АРК Сергій Попов, перший заступник  начальника Азово-Чорноморського регіонального управління ДПС України Євген Андрущенко, начальник відділу прикордонного контролю Юрій Швалюк, перший заступник начальник управління ДМС України в Херсонській області Яна Агапкіна, начальник управління організації митного контролю Херсонської митниці ДФС України Олександр Бакулін, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олег Предместніков та начальник Головного управління Національної поліції в АРК Анатолій Бахчиванжи.

Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін наголосив на важливості врегулювання ситуації з переліком додаткових документів, які мешканці тимчасово окупованої території мають надавати для замовлення паспортних документів.

Читайте також: На Херсонщині орудують ділки, які наживаються на кримчанах

У свою чергу, його перший заступник  Ізет Гданов відзначив необхідність здійснення моніторингу осіб, які неправомірно виконують посередницьку функцію при наданні адміністративних послуг на материковій частині України.

Читайте також: "Лавочку" по безвізу для ватників закриють 

В ході наради присутні обговорили ініціативу створення офісів обслуговування мешканців Криму та внутрішньо переміщених осіб за принципом «Єдиного вікна» поблизу контрольно-пропускних пунктів на адміністративній межі з Кримом.

Ізет Гданов: аналізи та рентген поки не вимагають

За результатами наради сторони домовились посилити взаємодію та спільно вирішувати питання, пов’язані з кримською проблематикою. Схвалено рішення про утворення робочої групи з представників органів влади з питань тимчасово окупованої території під егідою Представництва Президента України в АРК.


Читайте також: Кабінет Представника Президента в АР Крим відкривали рятувальники

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину