Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
19.02.2019
797
0

Побиття журналіста у Херсоні: суд повернув обвинувальний акт прокуратурі

Побиття журналіста у Херсоні: суд повернув обвинувальний акт прокуратурі

Вчора, 18 лютого, у Херсонському міському суді відбулось засідання щодо нападу на журналіста Євгенію Вірлич, передає ПІК.

Євгенію Вірлич побили у станах Херсонської міськради. Обвинувачена у нападі – Лілія Якубсон, дружина депутата Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блока» Олександра Власова.

Напад стався минулого літа, і тільки вчора відбулось судове засідання, де мали призначити справу до розгляду. Однак, під час засідання адвокат Лілії Якубсон звернула увагу на те, що прокуратура вручила її підзахисній обвинувальний акт після завершення досудового розслідування, порушивши двомісячний термін, що вона вважає грубим порушенням. Крім цього, на думку захисту, з обвинувального акту не зрозуміло, в чому полягало саме перешкоджання журналістській діяльності.

Прокурор пояснила затримку із врученням обвинувального акту тим, що начебто Якубсон вчасно не з’явилась, щоб його отримати: були призначені дати наприкінці жовтня, однак вона отримала обвинувальний акт тільки 5 листопада.

Проте, адвокати зауважили, що обвинувальний акт мав бути вручений не пізніше ніж через два місяці після вручення підозри, тобто після 28 серпня.

Суд виніс ухвалу – повернути обвинувальний акт прокуратурі. Це рішення можна оскаржити у апеляційному суді.

Наступною мала розглядатись ще одна кримінальна справа, у якій Якубсон є обвинуваченою – напад на керівника Херсонського «Правого сектора» Наталю Вотеічкіну. Однак, суддя Зубов вирішив повернути її судді Бочко, адже справу передали Зубову для об’єднання, однак тепер немає з чим об’єднувати.

Нагадаємо, суддя Бочко є свідком у кримінальній справі чоловіка Якубсон – Олександра Власова. Він надав їй фальшиву довідку – у суді розглядається справа щодо підробки документів. Також Власов є обвинуваченим у спільному з Якубсон нападі на Вотеічкіну. Крім цього, він також обвинувачений у нанесенні тілесних ушкоджень активісту «Азова» - справа про відкушене вухо. На минулому тижні суд виніс рішення щодо запобіжного заходу Власова – не задовольнив клопотання прокуратури про цілодобовий домашній арешт і застосував щодо Власова особисте зобов’язання.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину