Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
29.04.2016
189
0

По «дестабілізаторам» ситуації в Генічеському районі Гордєєв ударить дорогами і не лише

По «дестабілізаторам» ситуації в Генічеському районі Гордєєв ударить дорогами і не лише

Новопризначений голова херсонської ОДА Андрій Гордєєв знає для чого, особливо останнім часом, нагнічується ситуація в Генічеському районі.

- Дійсно у нас напружена ситуація в прикордонних районах і її інформаційно розкручують у такому руслі, щоб зірвати туристичний сезон. А що таке зірвати туристичний сезону Генічеському районі? Це викликати незадоволення владою, це, враховуючи близькість до кордону з Кримом - підстави для проведення якихось сепаратиських настроїв. Про цю ситуацію, до речі, Президент знає, - сказав на прес-конференції Андрій Гордєєв.

А тому, за словами губернатора, Генічеський, Каланчацький та Чаплинський райони - це ті райони, які він відвідає першими.

- Як тільки я сформую нову команду, а це буде найближчим часом, я поїду туди. Але не для того, щоб виступити з трибуни, а щоб поговорити з правоохоронцями і почути людей. В Генічеську людей не чують. Тому перше, коли ми планували ремонт доріг, ми вирішили робити це у напрямку Генічеська. Ми маємо дати туди туристичний потік. Щоб місцеві мешканці, які переважно, заробляють на туристах, відчули, що вони не поза увагою влади і не на ловах, а на ділі. Люди більше зароблять, бюджети більше отримають. Це взаємовигідний процес.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину