Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
10.12.2017
725
0

Україна зобов’язалась сортувати все сміття

По всій Херсонщині встановлять контейнери для роздільного збирання відходів

За «круглим столом» у Херсонській ОДА обговорили питання роздільного збирання твердих побутових відходів та відзначили успішний досвід впровадження роздільного збирання у місті Гола Пристань. Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА. 

«У зв’язку з прийняттям Закону України «Про відходи» з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалась  сортувати все сміття, вилучаючи з нього корисні компоненти, тому необхідно обговорити шляхи рішення та заходи у кожному населеному пункті», - зазначив на початку засідання заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

Керівники районів, міст обласного значення, ОТГ та обласна влада, шукаючи рішення щодо впровадження сортування сміття на місцях, дійшли висновку, що розпочинати потрібно з інформування, роз’яснення серед населення і встановлення контейнерів.

Як приклад,  у місті Гола Пристань, завдяки роботі по інформуванню та фінансуванню за рахунок грантових коштів, протягом двох років на території міста зменшилась кількість вивезених побутових відходів на звалище та скоротились показники використаних енергоресурсів. Про це розповіли фахівці Голопристанської міської ради.

Побутові відходи містять ресурсоцінні компоненти, які можна вилучати та використовувати як вторинну сировину. Це гроші для ОСББ і громад, які не будуть зайвими. Таку думку висловив Олександр Адамчик під час обговорення.

Місцева влада  має закупити та встановити контейнери роздільного збору у багатоквартирному житловому фонді, сприяти запровадженню роздільного збирання відходів у закладах соціальної сфери та створенню мережі пунктів прийому вторинної сировини.

 Читайте також: Фоторепортаж  з херсонського сміттєзвалища

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину