Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
15.07.2019
3841
0

ПО ТВ «112» з гранатомету – що це?

ПО ТВ «112» з гранатомету – що це?

Поки мовчить СБУ з приводу цього пострілу по телеканалу, не мовчать ЗМІ дотичні до пана Медведчука, тому деякі конспірологічні версії розгорнемо і ми.

    21 липня 2019 р. відбудеться одне із тактичних перемог нового проекту у політиці «Слуга народу», бо електорат, тобто ми з вами, хто має право голосу бюлетенем  під час Президентських перегонів визначили тенденцію своїх переваг складу влади в Державі.
Наголошуємо, що  наш вибір - це  «нові обличчя в Парламенті  під патронатом «Голобородько-президента», тому  найбільша фракція в парламенті 9-го скликання  буде саме від партії «Слуга Народу».
 А вже  якість цього вибору ми самі оцінимо на власному житті душе швидко.

   На другому місці наших  політичних переваг,  згідно Президентських перегонів 2019  та соціологічних спостережень  в переддень Парламентських виборів липня 2019 – проект Віктора Медвудчука  «За життя». 

В. Медведчук зосередив у своїй власності контрольний пакет  декількох  телеканалів, зокрема  «112»,   «Інтер» та інші,  в першу чергу для марш-кидку у владу України!

Крім того, В.Медведчук -  це практично кумівський представник інтересів Володимира Путіна в Україні, який не лише військовою зброєю веде війни в геополітиці світу, а масовано підкріплює силу військових ударів  пропагандою  в ЗМІ.  
Україна в орбіті стратегічних та тактичних апетитів Путіна, тому олігарх Медведчук, який має  власний політичний проект «За життя», має власний пул українських медіа - вже склав  рейтинг електоральних настроїв та переваг в Україні - друге місце в настроях електорату.

Крім того,  В.Медведчук  через фільм оскароносного  американського режисера Олівера Стоуна «В борьбі за Україну», зробив заявку на Президентську булаву в Україні та підсилив путінську позицію сприйняття як самого  Путіна в світі, так і його версії війни Росії проти України.
Тож пропаганда через медіа б’є  з усіх гармат і на всіх фронтах.

А що ж у відповідь?
 Перша відповідь – гранатометом по ТВ «112»!
Друга – заява Президента В.Зеленського про те, що змі-монополістом  Медведчук в Україні не буде.
Але чи є постріл з гранатомету по телеканалу  відповіддю Медведчуку-Путіну? Бо можливо,  що саме цей засіб концентрації уваги до персони В.Медведчука  та його партії «За життя» спланований у тому ж кабінеті,
де планується похід Медведчука у владу України?
Бо СБУ мовчить, та не мовчать ЗМІ все того ж пана Медведчука!

 чого чекати далі?
А далі буде 100%  бійня за повний контроль над владою  в Україні!
 І Путін не зупиниться поки не отримає свого!
 Це значить, що  агресія та зброя, яка вільно «гуляє» теренами нашої держави, помножена на психічно загострене бажання справедливості  та кошти, які є виключно в гаманцях олігархів, теж будуть певною зброєю в руках фсб-ешників та агентів того ж таки Кремля.

 То ж до чого це може призвести?

Складно прогнозувати, бо з одного боку Президент  В.Зеленський веде в Парламентську більшість людей, які скоріш зовсім не матимуть власного голосу, а будуть політичною армією самого В.Зеленського. А це означає, що  всі команди Головнокомандуючого будуть виконувати в Парламенті 9-го скликання без жодних вагань та міркувань.
Тож  більшість політичної армії у законодавчій владі та контроль над силовими блоком України – це шлях В.Зеленського вже у владі України дуже  схожий на формування диктатури  В.Зеленського-Президента.

 Протидіяти «силам»  В.Зеленського будуть  «сили»  Медвечука-Путіна,
 які зконцетровані в ЗМІ та Парламентській  фракції ВРУ 9-го скликання,  другій  за кількістю і дуже професійній за якістю.

То ж:  Крим -  Путін анексував,
Донбас -  окупував та  вбиває і бере в полон українців мало не щодня,
 і факт:  гарячою стала війна  за Україну в її серці - на Печерських пагорбах.
При цьому в кожен дім українців  щогодини йде пропаганда із  ЗМІ Медведчука, яка впевнено веде його та його політичну армію у найвищу владу в Україні.  Чи справиться  новообраний Гарант з цією ордою –   питання поки що відкрите!

 А от патріоти держави, які життям своїм ризикують в окопах та бліндажах проти Росії в Україні, при загостреному почутті справедливості можуть на власний розсуд  спробувати зупинити Медвечука-Путіна.
При цьому всі факти агресії проти Медведчука-політика, олігарха, медіа-власника сам Путін та його ФСБ  враз блискавично використовуватимуть  у власних переможних цілях.

Тому саме СБУ та весь силовий блок України – це та фортеця, яка або продасть ворогу Україну, або дасть відсіч силам Путіна в Україні.
То ж кадри вирішують все!

Кадри,  яких розставить Президент В.Зеленський  в Парламенті,в  КабМіні та в силових кабінетах -  так чи інакше,  або внесуть в історію України золоту сторінку – 5-річне  правління Гаранта Конституції України, Головнокомандуючого та переможного  стратега  Президента В.Зеленського, або приведуть до влади в Україні Медведчука-Путіна.

То ж пам’ятаємо, що навіть коли мовчать  гармати, гради, танки Путіна - б’ють по Україні медведчукові ЗМІ, які юридично не путінська армія, та фактично саме його влучна агітаційна зброя і рейтинг партії Медвечука це доводить.

Тому постріл по ТВ «112» з гранатомету лише акцентував нову фазу війни за Україну.
 ЗМІ та олігархи – це той «Кощей Безсмертний», життя якого на кінчику голки, голка у яйці, яйце у качці і т.д.…
А от де ж ключ до перемоги України?
Шукаємо відповідь разом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину