Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
19.10.2018
1098
0

По Херсону пройшла "Хода за свободу"

По Херсону пройшла "Хода за свободу" (фото)

У Херсоні 18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відбулася вулична акція «Хода за свободу». Про це повідомляє ПІК.

Для того, щоб привернути  увагу суспільства до проблеми  торгівлі людьми у світі, учасники акції пройшли ходою центральним проспектом міста, від площі біля Залізничного вокзалу до площі Свободи. Йшли вони однією шеренгою. У руках тримали парасольки та плакати.

Ось що розповіла ПІК одна з учасниць акції, інспектор першої роти Патрульної поліції у Херсонській області Клімова Алла:
- Ми як поліція займаємося превентивною діяльністю, розповідаємо громадянам як не потрапити до таких людей, які займаються торгівлею людьми, як потрібно діяти, якщо ви вже стали жертвами, якщо вас вже експлуатують. Також розповідаємо про форми торгівлею людьми та інше.

Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Починаючи з 1991 року понад 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми.

Захід відбувся за ініціативи Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Міжнародної організації з міграції. 

https://www.youtube.com/watch?v=RUO9U40CVeU&feature=youtu.be

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину