Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
31.08.2017
1034
0

По ХДМА чекають висновків Робочої групи

По ХДМА чекають висновків Робочої групи

Олександр Співаковський отримав відповідь на своє депутатське звернення  від Мінінфраструктури щодо Херсонської Державної Морської Академії.

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

Читайте також: нардеп Співаковський заявив про рейдерство 

«Нарешті надійшла відповідь від Міністерства інфраструктури України на моє депутатське звернення стосовно законності вилучення протоколів про відповідність міжнародним та національним вимогам тренажерного центру ХДМА. Судячи з документу, Міністерство зважило на можливі негативні наслідки втрати тренажерної бази не лише для майбутнього цього успішного навчального закладу, а й взагалі для репутації нашої країни перед іноземними інвесторами. І більш виважено, я б навіть сказав, неформально, підійшло до пошуку виходу з цієї колізії, яка виникла через певні невідповідності між нормами національного і міжнародного морського законодавства. Оскільки ситуація нестандартна і потребує детального вивчення фахівцями, створено спеціальну робочу групу «з метою нормативно-правового врегулювання порушених питань», - написав Співаковський.

«Питання щодо подальшої діяльності та здійснення необхідних заходів щодо збереження ХМСТЦ ХДМА буде розглянуто на засіданні вищевказаної Робочої групи» – підкреслив нардеп.

Читайте також: Причина конфлікту навколо ХДМА - брудна конкуренція

Він вважає «це дуже позитивним сигналом для колективу Морської Академії, його курсантів та взагалі всієї херсонської громади, яка дружно встала на захист від рейдерів своєї легенди і гордості».

«Будемо чекати від Робочої групи вже остаточних висновків. Проте все одно дуже вдячний і Володимиру Борисовичу Гройсману, і Володимиру Володимировичу Омеляну за виявлену небайдужість до цієї гострої проблеми», - пише нардеп.

Як вказано в документі, до Робочої групи увійшли представники Мінінфраструктури, Міносвіти і науки, крюінгових компаній, вишів (зокрема, й ХДМА). 

Читайте також: ситуація, яка склалася навколо ХДМА, вийшла за межі навчального закладу

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину