Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
09.07.2019
5577
0

По 182-му мажоритарному діють старі знайомі кримінальні методи! Хто ж винен?

По 182-му мажоритарному діють старі знайомі кримінальні методи! Хто ж винен?

8 липня, орієнтовно, в 21:30, в центрі Херсону, перед офісом Зе! команди, розташованого за адресою Ушакова 16 A,   спалили машину довереній особі кандидата в народні депутати від партії  Слуга Народу по 182му мажоритарному округу  Павла Павліша.
Херсон став майданчиком відпрацювань саме кримінальних методик, якими не гребують в політичних процесах. Чому? Що відбувається?

Смерть Каті Ганзюк – стала певним спусковим механізмом, який використовують в першу чергу в брудних інформаційно-кілерських розборах, замість того, щоб справді поставити крапку і всі винні – за гратами.

То ж кому вигідні такі методи?

Хаос, залякування, шантаж – це все не просто кримінальні методи, це стиль так званої «ватної» політики, яка вигідна виключно тим, хто вважає себе «смотрящими» за Херсонщиною. Херсонська область залишається у війні з Росією стратегічною фортецею, зламавши яку – можливо розділити південну Україну на острови, які у тому числі і політичною зброєю Путіна – партіями так званого «миру» ,  можна поглинати.

То ж хто саме є представником цих сил в Херсоні? Хто так чи інакше,  але дотичний до політичних сил, які прагнуть реваншу,  і які застосовували насилля для утримання у владі?

Ми всі розуміємо, що Партія «За Життя» і «Опоблок» - це колишні регіонали, які зараз двома колонами йдуть до влади в Україні. Пан Медведчук – кум Путіна, не військовою, а інформаційною, політичною зброєю веде до влади команду прихильників Путіна.
Зокрема  в Херсоні шановний кандидат Сальдо має рейтинги у бабусь, має рейтинг партій прихильників Путіна… То ж істерія, залякування, методи кримінального штибу – можуть бути вигідні саме цим представникам політичних команд. Але є й ті сили, які простими методами кримінальних залякувань, нагнітають настрої, стравлюють електорат Херсону між собою, щоб одні обурливо і активно  захищали гідність і права, інші – захищались, обурювались і інформаційно  відбивались,  а так звані «сірі кардинали» досягли головної цілі – стравити  та підбурити  електоральні невдоволення кримінальною та політичною ситуацією в Херсоні на передодні призначення Президентом нового губернатора та отримання результатів дострокових парламентських виборів, в яких ми з вами всі розуміємо перемагає команда Президента. Тож певні сценарії-заготівки під тільки їм відомі плани скоріш за все відпрацьовують, опробовують. Бо в один день істерія, нагнітання з можливим телемостом ТВ «Ньюз-ван» з російськими каналами, з Росією,  і підпал в Херсоні машини жінки - довіреної особи -  це саме проби кримінального середовища відпрацьовувати можливі сценарії збурень.

То ж все, що нам потрібно всім – спокійне, вивірене і адекватне розуміння ситуації, не втягуватися в хибні  сценарії,  а вільно віддати голос за тих представників, яких кожен з нас вважає гідними кожного з нас.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину