Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
10.05.2016
180
0

Пляж бази «Арабатська стрілка» буде безкоштовним для всіх, якщо…

Пляж бази «Арабатська стрілка» буде безкоштовним для всіх, якщо…

Комунальне підприємство обласної ради «Арабатська стрілка» знаходиться на території Щасливцевської сільради Генічеського району.

База знаходиться на самому узбережжі і має власний пляж. Але користуються ним не лише «клієнти» бази. Традиційно через територію «Арабатської стрілки» на її пляж йшли місцеві мешканці й відпочивальники з інших пансіонатів, що не мають власних пляжів.

Та минулоріч виникла проблема - люди поскаржилися на те, що вхід на територію КП зробили платним. Відповідне звернення місцевих мешканців потрапило до депутатів обласної ради.
Проблему депутати вивчили на місці. Під час виїзного засідання, 27 квітня, робоча група облради та фахівці Агенції розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад області знайшли вихід.

Як розповів керівник робочої групи Віктор Деркач, вони запропонували Щасливцевській сільраді розділити з КП витрати на утримання пляжу. Йдеться про дотримання санітарно-гігієнічних норм, дезінфекцію та дератизацію пляжної території.

«Мова не йде про плату за прохід через територію бази до узбережжя, а про послуги, які ми надаємо», - зазначив голова робочої групи.

Тож, якщо сільрада пристане на пропозицію власника бази - обласної ради, вона тим самим забезпечить і безкоштовний прохід, і чистий пляж для місцевого населення і відпочивальників з інших пансіонатів. Це було би цілком логічне рішення, бо ж власники тих пансіонатів, платять податки до сільського бюджету, а щодо місцевого населення, то тут навіть не обговорюється - орган місцевого самоврядування має попіклуватися за людей.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину