Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
27.07.2020
744
0

Пиво - не «Мохіто»: «градусні» напої за 23800гривень

Пиво - не «Мохіто»: «градусні» напої за 23800гривень

У липні податкові ревізори Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі моніторили наявність підакцизних ліцензій, виторги суб’єктів господарювання Генічеського району.

Зокрема, минулого тижня до уваги аудиторів-податківців потрапив власник магазину з кафетерієм на курортному узбережжі. Підприємець, який торік дотримувався законодавчих вимог, цього року «забув» придбати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Більше того, під час продажу «градусних» напоїв жодного разу не застосовував реєстратор розрахункових операцій.

Винахідливість деяких херсонських бізнесменів може стати гумористичним стендапом. На торгівельній точці «кмітливий» генічанин продавав на розлив безалкогольні напої «Лимонад» та «Мохіто». Однак не на всіх краниках були етикетки торговельних назв виробників. Як з’ясували податківці, з третього крану установки для розливу охочим наливали пиво «Закарпатське» за символічною ціною - 25 гривень. За такі хитрощі підприємцю доведеться заплатити до бюджету 23800 гривень штрафних (фінансових) санкцій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину