Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
16.02.2018
717
0

Південь Херсонщини отримав преференції

Південь Херсонщини отримав преференції

Національна рада затвердила проект розпорядження Кабінету Міністрів щодо переліку адміністративно-територіальних одиниць, де буде здійснюватися тимчасове мовлення за спрощеною процедурою.

Про це у Фейсбуці повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає ПІК.

Спрощена процедура розбудови мовлення передбачена до застосування у всіх районах Донецької і Луганської областей, а також поширюється на 6 південних районів Херсонської області:

- Голопристанський 
- Скадовський
- Каланчацький
- Чаплинський
- Новотроїцький
- Генічеський

Для того, щоб отримати такий дозвіл, мовнику - ліцензіату Національної ради - буде достатньо написати просту заяву на отримання вільного радіочастотного ресурсу, що знаходиться в резерві регулятора.

Брати участь у багатомісячному конкурсі і сплачувати ліцензійний збір вже не доведеться.

"Нагадую, надання дозволів на тимчасове мовлення - це унікальний прецедент, який не мав місця в роботі державного регулятора до 2014 року. Протягом останніх 4 років ця процедура успішно напрацьовувалася у зоні проведення АТО в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформполітики. З 2018 року ця процедура буде задіяна на межі з окупованим Кримом", - розповів Костинський.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину