Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
16.06.2016
139
0

Питання пільгових перевезень - на контролі керівництва області

Питання пільгових перевезень - на контролі керівництва області

На сьогодні в місцевих бюджетах вже передбачено 6,2 млн грн компенсації за перевезення пільгових категорій громадян. Проте, в деяких районах області зазначені виплати станом на 10 червня на передбачені, повідомив в.о.заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

«У зв'язку з обмеженням пільг на безоплатний проїзд для деяких категорій громадян зростає соціальна напруга, в деяких областях України відбуваються громадські акції з вимогами поновити пільги на безоплатний проїзд пільгових перевезень громадян», - наголосив Олександр Адамчик.

Враховуючи вищезазначене, Олександр Адамчик надав Херсонському міському голові ряд доручень. Зокрема укласти з автоперевізниками, що здійснюють перевезення на приміських автобусних маршрутах до населених пунктів в Білозерському, Голопристанському та Цюрупинському районах області, відповідні договори на відшкодування витрат за пільгові перевезення.

Крім того, враховуючи механізм міжбюджетних трансфертів згідно з Бюджетним кодексом України, перерахувати відповідні кошти з бюджету м. Херсона до бюджетів вказаних районів області.

Нагадаємо, в Білозерському районі питання пільгових перевезень вирішили

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину