Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
23.04.2019
731
0

Питання звільнення скандально відомого Шутікова розглянуть на сесії облради

Питання звільнення скандально відомого Шутікова розглянуть на сесії облради

Три догани за рік отримав від голови Херсонської облради директор Херсонського психоневрологічного будинку-інтернату Борис Шутіков. Натомість, керівник вважає всі претензії до його роботи замовленням та влаштував гучний скандал на засіданні комунальної комісії облради, передає ПІК.

Управлінням розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад облради проведений аналіз закупівлі інтернатом у 2019 році твердого палива. Як йдеться у службовій записці керівника управління Артура Овсепяна, закупівля палива проводилася у декілька етапів із значними порушеннями законодавства про публічні закупівлі.

Якщо скорочено, то інтернат виходив на тендер з ціною за тону паливних брикетів нижчою, ніж ринкова. Двічі тендер за таких умов не відбувався, тому інтернат уклав по переговорній процедурі договір з ФОП по вказаній ціні, але на менший об’єм палива.

Цікаво, що жодного разу за три роки діяльності цього депутатського корпусу, Шутіков не з’являвся на засідання комунальної комісії, хоча його запрошували на розгляд питань, пов’язаних з його закладом. Але 19 квітня сталося диво: Шутіков прийшов на комісію.

Він пояснив, що закупівля пройшла цілком законно, ніхто її не оскаржив, зауважень Антимонопольного комітету нема.

За його словами, все перевірялося постійно, питань ні в кого не було.

Депутати спитали, чому він не відвідував засідання комісії? Шутіков послався на відпустку чи на лікарняний. Тоді керівнику інтернату навели данні, що у січні-вересні 2018 року у нього 72 дні - відпустка, потім 10 днів лікарняних, тобто зі 186 робочих днів протягом 9 місяців він не працював 82.

- Чи порушую я закон? - спитав Шутіков депутатів. У відповідь почув, що ні, але таке ставлення до роботи дозволяє припустити, що заклад може прекрасно існувати й без нього, зважаючи на чисельні порушення.

Також була озвучена інформація, що 27 липня 2018 року обласна держадміністрація звернулася до облради з листом щодо доцільності перебування керівника психоневрологічного будинку-інтернату Бориса Шутікова, де вказано на чисельні порушення.

Шутіков відповів, що такого листа, погодженого з Департаментом соціального захисту нема, це приватно звернувся губернатор. Шутіков каже, що керує закладом продовж 16 років, а лише останнім часом до нього є питання. Після цього керівник зробив висновок, що його замовили. Це викликало подив і сміх у членів комісії.

Все, що відбувалося далі, немає сенсу цитувати, достатньо тільки однієї фрази Шутікова у бік члена комісії мовою оригіналу:

- Вы - осколки этого БПП, добьют вас скоро…

Після цього Шутіков пішов з комісії. А депутати рекомендували винести на сесію Херсонської обласної ради питання щодо звільнення Шутікова з займаної посади. Хоча зрозуміло, що рівно з такою людиною все не пройде, бо всі три минулорічні догани Шутіков оскаржує у судах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину