Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
27.09.2018
172
0

Питання відродження Скадовського морпорту набуває стратегічного значення - Адамчик

Питання відродження Скадовського морпорту набуває стратегічного значення - Адамчик

У зв’язку з ситуацією на азовських портах України наразі питання відродження Скадовського морського порту набуває стратегічного значення.

Про це написав у Фейсбук Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської ОДА за результатами селекторної робочої наради з розвитку Скадовського порту. У нараді взяли участь представники Мінінфраструктури, представники адміністрацій морських портів, керівництво Скадовського порту, передає ПІК

«Резюме наради: у зв'язку з ситуацією на азовських портах України наразі питання відродження Скадовського морського порту набуває стратегічного значення. Найближчого тижня робоча група з Мінінфраструктури та представників ХОДА проведе робочу виїзну нараду у Скадовському морському порту. Вважаю що відродження Скадовського порту дасть поштовх розвитку судноплавства на Херсонщині», - написав Адамчик.

Довідково. Як повідомляв сайт ОДА, порт розташований на березі Джарилгацької затоки Чорного моря. В наявності 8 причалів загальною довжиною 1100,6 метрів. В експлуатаційному стані знаходяться 3. У порту є 4 підйомні крани вантажопідйомністю від 5 до 21 тонни. Портовий флот складається з 3 суден. Чисельність працюючих - 54 особи.

Порт має розвинену інфраструктуру, систему енергопостачання, зручні морські підходи та може приймати судна з осадкою до 6 метрів і вантажопідйомністю до 6 тис.тонн.

Фото з сайту ОДА

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину