Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
15.05.2020
639
0

Питання фінансування медзакладів області розглянули на колегії ОДА

Питання фінансування медзакладів області розглянули на колегії ОДА

14 травня, на засіданні колегії облдержадміністрації порушили питання недостатнього фінансування закладів охорони здоров’я області вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги за програмою медичних гарантій. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Директор Департаменту здоров'я ОДА Віктор Короленко пояснив, що з 1 квітня цього року в Україні стартував ІІ етап медичної реформи. Наразі всі 40 закладів охорони здоров'я області вторинної та третинної медичної допомоги співпрацюють з Національною службою охорони здоров'я України. Проте коштів, які виділяє НСЗУ для медзакладів області, катастрофічно не вистачає на оплату праці лікарів, закупівлю високовартісного обладнання, медикаментів тощо.

“Обсяг видатків, обрахований НСЗУ на гарантований пакет медичних послуг, для більшості закладів охорони здоров’я, що уклали договір з НСЗУ про фінансування, значно менший, ніж фінансування минулого року. Забезпечити недопущення утворення заборгованості закладів охорони здоров’я буде неможливо без отримання додаткового фінансового ресурсу”, - зазначив Віктор Короленко.

За його словами, для того, аби у повному обсязі профінансувати медзаклади області до кінця цього року, необхідно додатково виділити близько 140 млн грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину