Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
15.01.2019
376
0

Письменниця з Херсона отримала «Золотий хрін»

Письменниця з Херсона отримала «Золотий хрін»

У Києві визначили переможця премії "Золотий хрін", яка вручається за найгірший опис сексу в сучасній українській літературі, передає bbc. Перемогу здобула українська письменниця Люко Дашвар. Люко Дашвар – це псевдонім колишньої херсонки Ірини Чернової.

Журі, до складу якого увійшли журналістка і засновниця проекту "Рагу.лі" Тетяна Микитенко, літературні критики Юрій Володарський і Тетяна Трофименко, письменниця Анна Малігон і журналістка, блогерка Вероніка Новікова, відзначили уривок з її роману "Ініціація".

Всього на перемогу претендували вісім номінантів.

Як відзначається у Вікіпедії, Ірина Чернова після розвалу СРСР очолювала комітет у справах преси та інформації Херсонської ОДА. Звільнившись, заснувала власні дві газети у Херсоні, редакцію яких розграбували. Після цього вона переїхала разом з родиною до Києва.

Як повідомляє видання khersondaily,  вона була засновником та головним редактором газети «Херсон-Кур’єр».

«Золотий хрін» – щорічна відзнака за найгірший (недоречний, брутальний, позбавлений смаку) опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури.
До участі в конкурсі подаються вперше опубліковані тексти, що вийшли друком протягом поточного року, у будь-якому жанрі поезії, прози чи драми. Будь-хто може запропонувати журі фрагмент тексту для розгляду, надіславши цитату чи скан на фейсбук-сторінку «Золотого хріна» або електронну пошту [email protected] з указівкою на автора, назву книжки, рік видання та сторінку. Усі пропозиції буде розглянуто та сформовано довгий список номінантів, із яких журі обирає переможця. Вручення нагороди «Золотий хрін» відбувається на початку наступного календарного року.

file

file_1file_1

 Як раніше передавав ПІК, Паризька Опера відмовилась працювати з танцівником - колишнім херсонцем Полуніним.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину