Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2018

Після виборів 29 жовтня нові ОТГ отримають підтримку від Програми U-LEAD з Європою

Після виборів 29 жовтня нові ОТГ отримають підтримку від Програми "U-LEAD з Європою"

Після виборів, що відбудуться в Україні 29 жовтня 2017 року у новоутворених об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), усі ці нові ОТГ отримають необхідну підтримку від Програми "U-LEAD з Європою" для того, щоб стати успішними, передає ПІК.

Про це заявив у Херсоні на зустрічі в облдержадміністрації з керівництвом ОДА та облради директор Програми "U-LEAD з Європою" від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Бастіан Файгель.

"Після виборів 29 жовтня (2017 року - ред.), які відбудуться у новоутворених громадах, ми розпочнемо підтримувати ці 200 громад, щоб вони також ставали успішними. Ми створимо так званий пакет підтримки, він буде пов'язаний з Центральним офісом реформ, який працює у Києві, і ми надаватимемо цю підтримку об'єднаним громадам", розповів Файгель.

Читайте також: Кандидатами в депутати та голови ОТГ Херсонщини зареєстрували більше тисячі осіб

Він зазначив, що "ці новоутворені громади будуть отримувати і тренінги, і консультації, та зможуть звертатися до людей через центри розвитку місцевого самоврядування, які вже існують".

Читайте також: Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

Також, за його словами, реформа децентралізації, що наразі відбувається в Україні, зробить країну сильнішою і міцнішою економічно.

"Ми питаємо самих себе: чому ми, власне кажучи, залучені до реформи децентралізації (в Україні - ред.)? Це тому, що ми віримо, що ця реформа зробить Україну сильнішою і міцнішою економічно", -сказав Файгель.

Читайте також: Частину кандидатів в депутати «попросили» висунути свою кандидатуру

Як він наголосив, "тут важливо зрозуміти, що ми підтримуємо реформу децентралізації (в Україні - ред.) щоб вона була стабільною, щоб вона була стійкою, щоб вона приносила реальні успіхи, і щоб населення це розуміло, бачило та відчувало на собі".
Читайте також:  29 жовтня пройдуть перші вибори у 10 ОТГ на Херсонщині.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину