Pik
Сьогодні, 22 Червеня 2018

Після виборів 29 жовтня нові ОТГ отримають підтримку від Програми U-LEAD з Європою

Після виборів 29 жовтня нові ОТГ отримають підтримку від Програми "U-LEAD з Європою"

Після виборів, що відбудуться в Україні 29 жовтня 2017 року у новоутворених об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), усі ці нові ОТГ отримають необхідну підтримку від Програми "U-LEAD з Європою" для того, щоб стати успішними, передає ПІК.

Про це заявив у Херсоні на зустрічі в облдержадміністрації з керівництвом ОДА та облради директор Програми "U-LEAD з Європою" від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Бастіан Файгель.

"Після виборів 29 жовтня (2017 року - ред.), які відбудуться у новоутворених громадах, ми розпочнемо підтримувати ці 200 громад, щоб вони також ставали успішними. Ми створимо так званий пакет підтримки, він буде пов'язаний з Центральним офісом реформ, який працює у Києві, і ми надаватимемо цю підтримку об'єднаним громадам", розповів Файгель.

Читайте також: Кандидатами в депутати та голови ОТГ Херсонщини зареєстрували більше тисячі осіб

Він зазначив, що "ці новоутворені громади будуть отримувати і тренінги, і консультації, та зможуть звертатися до людей через центри розвитку місцевого самоврядування, які вже існують".

Читайте також: Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

Також, за його словами, реформа децентралізації, що наразі відбувається в Україні, зробить країну сильнішою і міцнішою економічно.

"Ми питаємо самих себе: чому ми, власне кажучи, залучені до реформи децентралізації (в Україні - ред.)? Це тому, що ми віримо, що ця реформа зробить Україну сильнішою і міцнішою економічно", -сказав Файгель.

Читайте також: Частину кандидатів в депутати «попросили» висунути свою кандидатуру

Як він наголосив, "тут важливо зрозуміти, що ми підтримуємо реформу децентралізації (в Україні - ред.) щоб вона була стабільною, щоб вона була стійкою, щоб вона приносила реальні успіхи, і щоб населення це розуміло, бачило та відчувало на собі".
Читайте також:  29 жовтня пройдуть перші вибори у 10 ОТГ на Херсонщині.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
664
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
725
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину