Pik
Сьогодні, 26 Октября 2020
27.12.2019
1224
0

Після Нового року українців змусять платити за доставку газу

Після Нового року українців змусять платити за доставку газу

Українці отримають додаткову платіжку за комунальні послуги. Таким чином, доведеться сплачувати не лише за газ, а й за його доставку. Таке нововведення набуде чинності вже з січня 2020 року - повідомляє znaj.ua

Про це йдеться в повідомленні "Регіональної газової компанії" (РГК), яка належить бізнесмену Дмитру Фірташу, до якої входять близько 20 операторів газорозподільних мереж (облгазів).

"За доставку газу — буде окрема платіжка. Газ — окремо, доставка — окремо! Тому з січня всі споживачі газу отримають окремі рахунки: один за газ, другий — за послугу з його доставки. Поділ платіжок відбудеться для споживачів всієї країни", - йдеться в повідомленні компанії.

Вартість доставки буде розраховано відповідно до того, скільки газу споживають клієнти. Таким чином, сума у платіжка для кожного буде різною.

"За основу береться обсяг споживання газу упродовж "газового року". Це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно упродовж року", - додали у компанії.

Для середньостатистичної української родини вартість доставки становитиме приблизно 16 грн. Так, споживачі можуть платити за доставку одним платежем за квартал, пів року або навіть рік. Таким чином вони зменшать свої витрати на комісії при здійсненні платежів. У РГК також нагадали, що ті, хто користується газовим лічильником, платитимуть за доставку того обсягу газу, який був ними спожитий протягом "газового року".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину