Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
23.01.2018
984
1

Пішов з життя херсонський художник

Пішов з життя херсонський художник

Пішов з життя знаний херсонський художник Єгор Єгорович Толкунов, автор численних пейзажів, портретів, сюжетних композицій.

Про це повідомляється на сайтві Херсонського художнього музеї ім. О.Шовкуненка, передає ПІК.

"У колекції Херсонського обласного художнього музею налічується 70 робіт, більшість з яких були подаровані автором. Він належав до плеяди майстрів, які віддали перевагу олійному живопису. Впевненим творчим кроком, з глибоким професійним досвідом і неослабним прагненням до досконалості, правдивістю художньої мови він увійшов у велике мистецтво і запам'ятається в історії культури Херсонщини та всієї України.
Ранні твори Єгора Єгоровича відзначені впливом «суворого стилю», особливо у побутовому жанрі і портреті. У його картинах наступного періоду, після яскравих подорожей по світу, з'являтються нові мотиви і образи: урбаністичні пейзажі, абстрактні композиції. Романтизм, рух душі в сторону пізнання глибинних основ буття відкриють для Толкунова сенс сакрального мистецтва, ікони, філософсько-медитативний живопис. Дякуємо Єгору Єгоровичу за його щедрий талант і безмежну любов до мистецтва, за вірність своїй справі і служіння Красі!
Приносимо співчуття родині Толкунових. Пам'ятаємо і сумуємо разом!", - йдеться у повідомленні.

 

Новини по темі

Коментарі

Ольга, 23.01.2018
Светлая память

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину