Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
01.04.2019
1413
0

31 березня припинило битися серце Вацлава Сигизмундовича Мошинського

Пішов з життя херсонський фотохудожник Вацлав Мошинський

31 березня припинило битися серце Вацлава Сигизмундовича Мошинського, повідомив у соцмережі його колега Ігор Бойченко.

"Він прожив довге та плідне творче життя (режисер, фотохудожник, педагог), брав участь у сотнях виставок, мав багато вітчизняних і міжнародних нагород, почесні звання, тричі очолював Херсонське обласне відділення НСФХУ.
Разом із ним пішла ціла епоха херсонської фотографії.
Світла пам'ять і Царство Небесне!" - йдеться у повідомленні.

Для довідки:

 

Вацлав Мошинський - Доцент ХНТУ, Художник Міжнародної Асоціації фотомистецтва, почесний член Національної спілки фотохудожників України.

Народився 26 лютого 1935 року у Новій Одесі Миколаївської області.

У 1959 році закінчив Київський Ордена Леніна політехнічний інститут за спеціальністю «Звукотехніка» Кваліфікація: інженер-електрик.

Дебютував як фотомитець у 1968 році на Міжнародній фотовиставці в Італії, де фотографією "Розповідь про війну" заявив про себе. З цього часу він експонент більше 100 фотовиставок.

Близько 40 років працював на Херсонському обласному телебаченні звукорежисером, режисером, головним режисером, режисером-оператором. Підготував більше 3000 телепередач та 65 документальних фільмів.

Мошинський Вацлав Сигізмундович - член творчих спілок: журналістів (1969), кінематографістів (1981), фотохудожників (1989). У 1996 році одержав звання AFJAP - фотохудожника міжнародної федерації фотомистецтва, з 1997 року - член Європейської організації професіональних фотохудожників EDISF.

Працював довгий час на громадських засадах Головою Херсонської організації Спілки фотохудожників України, з 1999 року на викладацькій роботі у ХНТУ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину