Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
25.01.2018
566
0

Прощання відбудеться 26 січня

Пішов з життя Георгій Сарібеков

Пішов з життя знаний науковець, педагог, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Георгій Сарібеков.

Про це повідомляється на сайті ХНТУ, передає ПІК.

На сайті ХНТУ опубліковано співчуття, яке надійшло на адресу вишу з Департаменту науково-технічного розвитку  Міносвіти.

«Історія Херсонського національного технічного університету від започаткування інституту до створення національного університету тісно пов’язана з постаттю Георгія Савіча, який багато років був успішним проректором з наукової роботи та залучив до наукового життя не одне покоління вдячних аспірантів та докторантів», - йдеться у листі.

У соцмережі Фейсбук користувач Olga Semeshko написала: «Своє життя Георгій Савіч присвятив розвитку науки України та для багатьох з нас він був Наставником і Учителем ...».

Видання «Мост» повідомляє з посиланням на херсонське товариство греків "Еллада", що помер Георгій Сарібеков 24 січня на 81-му році життя. Прощання з ним відбудеться 26 січня о 12 годині у Греко - Софійському храмі (вул. Богородицька, 11). 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину