Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
26.05.2016
144
0

Пільгові автоперевезення на Херсонщині: питання відкрите…

Пільгові автоперевезення на Херсонщині: питання відкрите…

Сьогодні у Херсоні знову говорили про пільгові автоперевезення.

Зібралися всі зацікавлені сторони - представники організацій ветеранів, чорнобильців, афганців, профспілки перевізників, атошники, волонтери, представники влади.

Вкотре розставили крапки над «і» - закон про пільгові перевезення є. але фінансово він не підтверджений. Тому наразі проблему мають вирішувати органи місцевого самоврядування.

«Одні обранці вирішують, іншим байдуже. Правда є і такі, які і раді би виділити кошти, але не в змозі. А якщо не в змозі самі, то швидше треба вирішувати питання об'єднання громад.
Емоцій, як завжди, було багато, але однієї думки стосовно механізму компенсації так і не дійшли. Перевізники говорили про стреси і моральний стан водіїв, представники пільговиків про свої стреси». - розповідає у Фейсбуці координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Возаловська.

У результаті бурхливої дискусії вирішили дати ще 10 днів місцевій владі прийняти рішення щодо виділення коштів.

Також зійшлися на тому, що треба провести моніторинг ситуації в інших областях, підготувати звернення до Президента, до обласної ради та облдержадміністрації з проханням переглянути перелік пільгових категорій - з нинішніх 26-ти визначити лише тих, хто дійсно потребують такої підтримки. Враховуючи, що країна знаходиться у стані гібридної війни.

Ще одне - провести роботу з водіями стосовно людськості, чемності і толерантності у відношенні до людей.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину