Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2018
09.04.2018
836
0

ПІК продовжує марафон друзів «кРоку» в Лондоні

ПІК продовжує марафон друзів «кРоку» в Лондоні

Минулого року, коли Міжнародному рок-фестивалю «кРок у майбутнє» виповнилось 10 років, було оголошено, що фестиваль в подальшому проводити не планується. Херсон залишився без майбутнього?

За роки свого існування “кРок” поєднав та зробив друзями шанувальників сучасної рок-музики та рок-музикантів з різних міст та країн, Херсон та Херсонщина поширила кордони своєї впізнаваності далеко за межі України. Цей фундамент дружби, збудований на любові до фестивалю, неможливо зруйнувати. ПІК продовжує марафон спілкування між шанувальниками кРоку та рок-музикантами з різних міст та країн, розігруючи призи, які надходять від рок-груп.

Цього разу є можливість стати володарем CD «Back to Life», що виданий у 2014 році, англійської рок-групи «A New Tomorrow» з автографами всіх її музикантів.

Back to Life

Група була заснована в Лондоні двома представниками італійської рок-сцени Andrea Garavello і вокалістом Lonardi Alessio, яких об’єднала любов до мелодійного та “заводного” хард-року. Маючи за плечима вагомий багаж участі у різноманітних італійських рок-групах, переїхавши на постійне проживання до Лондону, спільно з талановитим англійськими барабанщиком Tim Hall та гітаристом Michael Kew вони впевнено почали підкорювати концертні майданчики Великобританії. Свій перший концерт група дала в 2010 році. Група дала безліч концертів Західною Європою, їх запрошували на спільні шоу гранди світової рок-сцени, такі як Glen Matlock з Sex Pistols.

В репертуарі групи є і чудові рок-балади, з однією з таких можна познайомитись, подивившись це відео

 

P.S. ПРО РОЗІГРАШ:

Протягом квітня кожен, хто бажає отримати CD групи «A New Tomorrow» з автографами всіх музикантів, має на нашій сторінці у Фейсбук під постом про розіграш, поставити свій лайк. Розіграш диска відбудеться 1 травня, методом випадання випадкових чисел. Виграний приз можна буде забрати в редакції ПіК.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину