Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
Ексклюзив
05.03.2018
501
0

ПІК продовжує марафон друзів «кРоку» разом зі шведськими музикантами

ПІК продовжує марафон друзів «кРоку» разом зі шведськими музикантами

Міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбутнє», який на протязі 10-ти років радував шанувальників рок-музики світового ґатунку, збираючи на херсонських схилах могутнього Дніпра тисячі своїх друзів з різних міст та країн, ставши однією з візитівок Херсонщини, відправлено в історію але не викреслено з сердець його величезної армії фанатів та рок-музикантів. Редакція нашого сайту, разом з рок-музикантами з різних міст та країн продовжує ініціативу взаємного спілкування між музикантами та прихильниками фестивалю.

Ми продовжуємо, розпочатий минулого місяці марафон розіграшів призів від музикантів – друзів «кРоку».

крок

Цього разу це буде другий альбом «Colorblind» шведської рок-групи «SafeMode», яка буквально «вибухнула» енергією під час свого минулорічного вистуру в Херсоні на сцені фестивалю. На цьому CD всі музиканти групи залишили свої автографи для шанувальників кРоку.

Групу було засновано навесні 2007 року у шведському місті Упсала. Грає в стилі метал-кор. У 2009 році рок-генії посіли перше місце серед 600 рок-гуртів у шведському конкурсі Rokkarusellen як такий, що показав краще шоу, має чудові тексти пісень, демонструє вражаючі швидкість та енергію, має найкращий контакт із глядачами. Музиканти активно дають концерти у багатьох країнах Європи. Нещодавно «SafeMode» повернулись з чергового феєричного туру країнами Південної Америки. Група приймала участь в ексклюзивних заходах потужного фестивалю «Sonisphere» та звісна річ, грали на сцені найбільшого фестивалю Скандинавії «Sweden Rock Festival». Пісні групи лунають на хвилях багатьох радіостанцій, в тому числі у США. Їх пісня Another Day Will Haunt тривалий час займала першу сходинку в переліку найбільш популятних.

Одна з відеоработ шведських музикантів 

 ПРО РОЗІГРИШ:

Протягом березня кожен, хто бажає отримати CD групи «SafeMode» з автографами всіх музикантів, має на нашій сторінці у Фейсбук під постом про розіграш, поставити свій лайк. Розіграш диска відбудеться 1 квітня, методом випадання випадкових чисел. Виграний приз можна буде забрати в редакції ПіК.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину