Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
Ексклюзив
08.02.2018
662
0

ПіК підтримав ініціативу творчих людей

ПіК підтримав ініціативу творчих людей

Протягом 10-ти років в місті Херсоні проводився Міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбутнє», який збирав на схилах могутнього Дніпра шанувальників сучасної рок-музики з різних міст та країн. Завдяки фестивалю про Херсон дізнавалось з кожним роком все більше і більше людей з усіх куточків світу. У Херсона та області з’явилось багато нових друзів.

Попри те, що з цього року кРок вже не значиться на фестивальній мапі Херсона, величезна армія друзів фестивалю,  рок-гуртів різних міст та країн, пам’ятають та поважають його, надсилаючи свої диски та інші сувеніри на адресу кРоку.

Редакція сайту ПіК вирішила підтримати цю ініціативу творчих людей, спрямовану на продовження взаємного спілкування  музикантів та прихильників фестивалю.
Сьогодні ми розпочинаємо марафон розіграшів призів від музикантів – друзів «кРоку».

Першим призом буде дебютний альбом «The Void» білоруського рок-гурту «WEESP». На цьому CD всі музиканти групи залишили свої автографи для шанувальників кРоку.Група із міста Мінськ була заснована 2008 року. Грає в стилі електронік-альтернативи. Колектив добре відомий у Європі, завдяки своїм концертним турам країнами Східної Європи. «WEESP» двічі поспіль брали участь у фестивалі «кРок у майбутнє» (2016-2017р.р.), значно збільшивши численну армію своїх фанатів.
Фрагмент виступу білоруських музикантів на сцені кРоку можна подивитись на цьому відео ПРО РОЗІГРИШ:
Протягом лютого кожен, хто бажає отримати CD групи «WEESP» з автографами всіх музикантів, має на нашій сторінці у Фейсбук під постом про розіграш, поставити свій лайк. Розіграш диска відбудеться 1 березня, методом випадання випадкових чисел. Виграний приз можна буде забрати в редакції ПіК.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину