Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
12.02.2021
629
0

Підтримайте Херсонщину в конкурсі «Краща поштова марка України 2020» від «Укрпошти»

Підтримайте Херсонщину в конкурсі «Краща поштова марка України 2020» від «Укрпошти»

У 2020 році «Укрпошта» дивувала колекціонерів яскравими поштовими випусками. Сьогодні ж користувачам пропонують обрати кращі у трьох номінаціях:

  • «Краща поштова марка України»;
  • «Кращий поштовий блок України»;
  • «Кращий марковий аркуш України»;

У номінацію «Кращий поштовий блок» України потрапили два випуски, присвячені Херсонщині. Це тематичні блоки «Херсонська область» та «Маяки України».

Блок №33 «Херсонська область» демонструє багатство природно-заповідного фонду та значуще культурне надбання нашого краю.

Блок №35 «Маяки України» ілюстрований зображеннями легендарного Станіслав-Аджигольського заднього маяка та маякового комплексу на острові Бирючий.

Голосування триває до 19 лютого. Результати конкурсу буде оголошено 1 березня – у День народження сучасних українських поштових марок.

Взяти участь у голосуванні можна, залишивши коментар під дописом ( https://cutt.ly/6kT3Co ), або заповнивши гугл-форму за посиланням ( https://cutt.ly/dkT3GdV ).

Крім того, можна надіслати лист-анкету з зазначенням кращого номеру у кожній номінації на адресу: Управління філателістичної продукції АТ «Укрпошта», вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину