Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
23.02.2018
634
0

У херсонській поліції порадили скаржитись на них у прокуратуру

У херсонській поліції порадили скаржитись на них у прокуратуру

Сьогоднішній інцидент у сесійній залі Херсонської міської ради прокоментував також Олександр Говорун, начальник Херсонського відділу  поліції ГУНП, передає ПІК.

Під час його виступу на сесії, до нього звернувся з запитанням депутат міської ради Єгор Устинов: «Як ви оцінюєте те, що відбулося сьогодні у залі, враховуючи що мій колега Сергій Жуйков… якийсь неадекватний громадянин поліз до нього битися. Як ви оцінюєте роботу своїх підлеглих ?», - запитав депутат.

«Те, що стосується ситуації з рукоприкладством, то ми вже зареєстрували цей факт, незважаючи на те, що заяв ні від одного, ні від іншого на нашу адресу не надходило. Однак, цей факт уже зареєстрований і йому буде надана відповідна правова оцінка», - повідомив поліцейський.

Він також відзначив, що разом з підлеглими уважно стежив за тим, що відбувалося у сесійній залі, за людьми, що викрикували.  «І нема у нас  у кримінальному чи адміністративному законодавстві такої статті – видалити  із залу і вивести», - каже Говорун.

А підстав затримувати будь-кого не було, на його думку. Те, що відбулося – на межі статті про дрібне хуліганство. Але затримання по дрібному хуліганство застосовується  у виняткових випадках, сказав поліцейський.

«Тут підстав  затримувати будь-кого я не бачу. Тому,  якщо хто вважає, що дії поліцейських не законні, і були  підстави  когось затримувати, надягти на нього кайданки, і вести з зали – будь-ласка, можете звернутися з заявою у місцеву прокуратуру на бездіяльність працівників поліції. І прокуратура розбереться з нами», - сказав Олександр Говорун.

 Як раніше передавав ПІК, у місцевій Херсонській прокуратурі розглянуть заяви депутатів, якщо такі будуть, щодо сьогоднішніх подій у сесійній залі.

полиция

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину